Amazon Prime Hizmeti, Şimdi Türkiye’de…

amazon-prime-hizmeti

19 ülkede, 150 milyondan fazla üyesi olan Amazon Prime, artık Türkiye’de hizmete açıldı. Amazon Prime, 30 günlük ücretsiz deneme süresi ile hizmete açıldı. Sonrasında aylık 7,90 TL ücret ile üyelerine Amazon.com.tr’de hızlı teslimat, özel indirimler ve ücretsiz olarak Prime Video ve Prime Gaming ile film, dizi ve video oyunlarına ulaşma avantajları sağlıyor.

Ayrıca aynı gün veya ertesi gün teslimat hizmeti de sunuyor. İstanbul, Bursa ve Kocaeli için aynı gün kargo değil, aynı gün teslimattan bahsediyor.

AMAZON PRIME AYRICALIKLARI NELER?

  • Amazon Prime ile geçerli ürünlerdeki alışverişlerinde bedava ve hızlı teslimat ayrıcalığını yaşarsınız. Prime ile bedava ve hızlı kargoyu buradan keşfedebilirsiniz.
  • The Marvelous Mrs Maisel, Tom Clancy’s Jack Ryan, Good Omens ve Modern Love gibi ödüllü Amazon Originals dizilerini sadece Prime Video‘da Türkçe altyazılı içerikleri izleyebilirsiniz. Prime Video’yu buradan keşfedebilirsiniz.
  • Sadece sınırlı süre için geçerli olan Bitmeden Yakala Fırsatları‘na 30 dakika önceden erişme ayrıcalığına sahip olunursunuz. “Günün Fırsatları” sayfasındaki seçili fırsatları herkesten önce sen yakala. Ayrıca, sadece Prime üyelerine özel indirimlerden ve fırsat günlerinden yararlanırsınız. Fırsatları yakalayabileceğiniz sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.
  • Prime Gaming ile League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar için içeriklere erişme avantajını yakalarsınız. Ayrıca, her ay ücretsiz oyunlara ve Twitch.tv kanalı aboneliğine sahip olabilirsiniz. Prime Gaming’i buradan keşfedebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir