SEO için Ücretsiz Anahtar Kelime Bulucu

Ücretsiz Anahtar Kelime Bulucu

Ücretsiz Anahtar Kelime Bulucu için tüm dünyada ciddi bir kullanıcı sayısına sahip ve en etkili ve öncelikli aracı firmalardan birini öneriyoruz. Free Keyword Generator sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bu sayfada Google, Bing, YouTube ve Amazon gibi dünyanın en çok kullanılan arama motorlarında yapılan aramaların yoğunluğunu ve benzeri anahtar kelime fikirleri sonuçlarına sırasıyla görebilirsiniz. İşte bu sizlere SEO konusunda oldukça önemli ve etkili fikirler sağlar. Aramaların yoğunluğa, zorluğuna, arama hacimlerine ve güncellenme tarihlerine de buradan anında ulaşabilirsiniz.  

Siteye giriş yaptıktan sonra arama yerinin hemen üst kısmında önce hangi arama motorunu kullanmak istediğinizi seçin. Ardından sağ tarafta bulunan SEO konusunda hangi ülkede fikir edinmek istiyorsanız o ülkeyi seçin. Ardından sizinle alakalı olan en önemli ilk kelimesi burada aratın. Aşağıda örneğini göreceğiniz için size sonuçlar sırasıyla dökülmeye başlayacaktır.

Detaylı sonuçlar kısıtlı olacaktır ancak daha fazla detaya ihtiyacınız varsa siteye üye olabilirsiniz. O zaman bu kısıtlamalar ortadan kalkar. SEO, Google Kelime Planlayıcı gibi dijital pazarlama konularında çok önemli olan anahtar kelime fikirleri için bu siteyi kullanmanızı tavsiye ederiz, göreceksiniz ki çok ciddi anlamda fayda sağlar ve rakiplerinize karşı avantaj elde etmiş olursunuz.

Ücretsiz Anahtar Kelime Bulucu

Siz değerli okurlarımızın bu konuda tavsiye, öneri ve görüşleri varsa yorum yapınmanızı rica ederim. Umarım tüm kullanıcılar için faydası olur. SEO, Google Reklam ve benzeri anahtar kelimelerle ilgili konularda desteğe ihtiyacınız olursa buradan hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir