Siteye Instagram Ekleme Nasıl Yapılır?

Siteye Instagram Ekleme

Şimdi size blog sayfanıza veya kurumsal siteye instagram ekleme nasıl yapılır? Onu anlatacağız. Sosyal medya hesaplarının önemini anlatmaya çok gerek yok. Ancak bilindiği gibi sadık takipçileri elde etmek için en başarılı yöntemlerden biridir. Bunların arasında en çok kullanılan bir tanesi de Instagram hesaplarıdır. Bu arada bahsedeceğimiz bu çözümlerin sadece Instagram için geçerli olmayıp aynı zamanda Twitter, Facebook gibi gönderileri de dahil edilebilmektedir.  

Bu konuda size bir kaç çözüm öneriyoruz. WordPress siteler için kendi ücretsiz ve pro versiyonu olan eklentiyi, HTML veya eklentisi olmayan PHP altyapısına sahip  siteler için Elfsight ve Walls.io çözümlerini öneriyoruz. Her biri ücretli ve ücretsiz paketleri birbirinden farklı sınırlar ve özelliklerle hizmet vermektedir. İlgili örnekleri sayfanın alt kısmına inerek görebilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanabilmeniz için HTML, PHP, CSS gibi bilgilere sahip olmanız ve İngilizce özellikleri biliyor olmanız gerekir. Eğer bu bilgilere sahip değilseniz ve sitenizde Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarını sitenize eklemek için bizlerle buradan iletişime geçebilirsiniz. Sizlere uygun fiyatlarla istediğiniz çözümleri sunarız. Ayrıca deneyimlerinizi paylaşmak için aşağıya yorum bırakabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlanacaktır.

WORDPRESS SİTEYE INSTAGRAM EKLEME

WordPress siteye instagram ekleme için ücretsiz ve pro versiyonu olan eklentiye buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıda sadece bir örnek versek de farklı görünüm seçenekleri bulunmaktadır. Eğer WordPress altyapısı kullanıyorsanız kesinlikle bu eklentiyi öneriyoruz.


ELFSIGHT – HTML SİTEYE INSTAGRAM EKLEME

Elfsight sitesi çeşitli özelliklere sahip olan paketleri ile ücretsiz veya aylık 5, 10 ve 25 dolarlık paketleri bulunmaktadır. Paket özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz. Ücretsiz paketinde aylık 200 kere gösterim imkanı vardır, sonrasında gösterim yapmaz. Eğer şu anda aşağıdaki örneği göremiyorsanız bu ücretsiz kullanım hakkımızın aylık olarak dolduğunu gösterir, Süre bittiğinde tekrar görünmeye başlar. Ancak yapısı ve görünüşü sebebiyle Walls.io’dan daha güzel durur. Alt kısımda sadece adı geçer ve herhangi bir reklam gösterimi yoktur.

 

WALLS.IO – HTML SİTEYE INSTAGRAM EKLEME

Walls.io sitesi ise ücretsiz paketinde herhangi bir gösterim adedi ile kısıtlanmamıştır ama sadece kendi reklamını aralara ekler. Paket özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz. En düşük fiyatı aylık 199 Euro olduğu için genellikle ücretsiz kullanımlarda tercih edilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir